Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Gołota, Włodarczyk

• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Chisora: 26 lipca Fury zostanie przeze mnie ugotowany

Mimo, że do walki Derecka Chisory z Tysonem Fury pozostało jeszcze 17 tygodni to jak twierdzi mistrz EBU już dziś byłby gotowy stanąć naprzeciw nieg...

Maidana: Mam zamiar wygrać z Mayweatherem

Około 200 kibiców i kilkunastu dziennikarzy pojawiło się na media treningu mistrza  świata federacji WBA wagi półśredniej Marcosa Maidany (35-3, 31 ...

Sosnowski: to nie koniec polskiej wagi ciężkiej

Polscy bokserzy wagi ciężkiej przegrali kilka ważnych walk w ostatnich miesiącach. - Ale to nie koniec kategorii ciężkiej w naszym kraju - mówi Albe...

Masternak zyskał nowego sponsora i został "ambasadorem"

Dziś o godzinie 12:00 w restauracji "Champions" w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem byłego mistrza Europy wagi cruiser Mateusza Ma...

Mikey Garcia chce zerwać kontrakt z grupą Top Rank

Mistrz świata federacji WBO wagi super piórkowej Miguel Angel “Mikey” Garcia złożył w sądzie pozew przeciwko swojej obecnej grupie promotorskiej Top...

• Chisora: 26 lipca Fury zostanie przeze mnie ugotowany

środa, 16 kwietnia 2014 18:22
  • Maidana: Mam zamiar wygrać z Mayweatherem

środa, 16 kwietnia 2014 18:10
  • Sosnowski: to nie koniec polskiej wagi ciężkiej

środa, 16 kwietnia 2014 17:58
  • Masternak zyskał nowego sponsora i został "ambasadorem"

środa, 16 kwietnia 2014 13:07
  • Mikey Garcia chce zerwać kontrakt z grupą Top Rank

środa, 16 kwietnia 2014 12:58

Naszą witrynę przegląda teraz 1049 gości i 1 użytkownik 
  • Victor Van Dort

Reklama

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Dziś: Kwi 17, 2014
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Polak na WWF (Polish Power)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Polak na WWF (Polish Power)
Polak na WWF (Polish Power) 3 lat(a), 4 mies. temu Oklaski: 3

Ivan Putski, właściwie Józef Bednarski, znany jako Polish Power (ur. 21 stycznia 1941, Kraków) – polski profesjonalny zawodnik wrestlingu oraz kulturysta i strongman[1].

W 1950 wyjechał do USA. Był drugim Polakiem, który podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Federation (WWF). W trakcie kariery w ringu występował pod nazwiskiem Ivan Putski. Był pierwszym Polakiem w finale Mistrzostw Świata Strongman w 1978. Przez całą karierę był zawodnikiem typu Face. W 1979 wraz z wrestlerem Tito Santana zdobył tytuł tag-teamowy. Jego syn Stan Putski, także był zawodowym wrestlerem pod koniec lat 90. XX wieku. W 1995 został wpisany do Hall of Fame.

Pseudonimy Ivan Putski
Wzrost 178 cm
Waga 129 kg
Urodzony 21 stycznia, Kraków, Polska
Pochodzenie Polska
Debiut 1976
Magnum
Expert Boarder
graphgraph
Użytkownik poza Siecią
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
"każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony."-Mike Tyson

Re: Polak na WWF (Polish Power) 3 lat(a), 4 mies. temu Oklaski: 0
słyszałem o gościu jak sie interesowałem tym show, ale od ładnych kilku miesięcy tego oglądam
tyson
Platinum Boarder
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: 3kamil3@gmail.com Urodziny: 09/18
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Chcę, by dawali mi do ringu ludzi,a ja będę odbierał im zdrowie. Przynoszę ból, mnóstwo bólu.
Chcę mu wyrwać serce i nakarmić go (Lennoxa Lewisa) nim. Chcę zabijać ludzi, chcę wyrywać im żołądki i zjadać ich dzieci.

Do góryStrona: 1