Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Szpilka, Fonfara, Gołota, Włodarczyk

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

DeGale o walce z Bute: Będę chciał go zniszczyć!

(Foto: Amanda Westcott / Showtime) W dniu wczorajszym w Kanadzie odbyła się finałowa konferencja prasowa promująca zaplanowaną na sobotę walkę Luci...

Quillin gotowy na walkę o pas WBA z Jacobsem

(Foto: Stephanie Trapp/Showtime) Były mistrz świata wagi średniej Peter "Kid Chocolate" Quillin (32-0-1, 23 KO) pojawił się w dniu wczorajszym poja...

Lara zdemolował Zavecka i obronił tytuł WBA

To nie była ringowa wojna, jakiej spodziewali się niektórzy kibice, a pokaz boksu ze strony jednego zawodnika - tym zdaniem podsumować można to, co ...

O'Neill Bell nie żyje

Były zunifikowany mistrz świata wagi junior ciężkiej O'Neil Bell nie żyje. Jak podaje "Atlanta Journal" 41-letni pięściarz został zastrzelony w Atla...

Głowacki: Cunningham powinien mi pasować

Jak już powszechnie wiadomo, mistrz świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) do pierwszej obrony swojego tytułu...

 • DeGale o walce z Bute: Będę chciał go zniszczyć!

  czwartek, 26 listopada 2015 09:23
 • Quillin gotowy na walkę o pas WBA z Jacobsem

  czwartek, 26 listopada 2015 08:58
 • Lara zdemolował Zavecka i obronił tytuł WBA

  czwartek, 26 listopada 2015 08:38
 • O'Neill Bell nie żyje

  środa, 25 listopada 2015 23:54
 • Głowacki: Cunningham powinien mi pasować

  środa, 25 listopada 2015 21:31

Online - Zalogowani

Naszą witrynę przegląda teraz 1385 gości 

Wyniki Live: Gala boksu zawodowego w Łodzi PPV

Email Drukuj
(2 - głosów)

http://www.cyfraplus.pl/images/2012/201206/20120615galabosku/top.gif

Dziś w hali Atlas Arena w Łodzi odbędzie się gala boksu zawodowego z udziałem emerytowanych amerykańskich gwiazd oraz polskich wojowników. Poniżej prezentujemy wyniki live odbywającej się dzisiejszego wieczoru gali.

Wyniki Live:

Waga cruiser: Paweł Głażewski [17-1, 4 KO] przegrał z Royem Jones Jr [56(40)-8(4)-0, 40 KO] - po dość kontrowersyjnym werdykcie walkę niejednogłośnie na punkty wygrał Roy Jones Jr.

Waga ciężka: Krzysztof Zimnoch [12-0-1, 9 KO] pokonał Adnana Buharalije [25-14-2, 17 KO] - Polak szybko poradził sobie z rywalem rzucając go na deski po kilkudziesięciu sekundach walki. Cios na żebra zakończył pojedynek "tytanów".

Waga półśrednia: Krzysztof Kopytek [2-0, 1 KO] pokonał Aliaksandr Abramenka [17-32-1, 6 KO] - polski pięściarzy wypunktował bez większych problemów rywala i w każdej z rund miał ogromną przewagę nad bardzo słabym rywalem, który praktycznie służył mu za worek treningowy.

Waga półśrednia: Rafal Jackiewicz [42-10-1, 21 KO] pokonał Luca Michael Pasqua [16-5-1, 10 KO] - Rafał od początku do końca walki miał zdecydowaną przewagę, a jego rywal już w 3 rundzie znalazł się na deskach. Włoch tylko momentami trafiał naszego pięściarza, ale koniec końców i tak nadziewał się na kontry polskiego pięściarza. Kilkakrotnie wydawało się, że gong ratował Pasqua od spotkania z deskami. W 7 rundzie rywal Polaka ponownie spotkał się z deskami, ale mimo próby znokautowania go ta sztuka mu się nie udała. Jednogłośnie na punkty po 10 rundach zwyciężył Rafał Jackiewicz.

Waga lekko półśrednia: Krzysztof Szot [16-3-1, 5 KO] przegrał na punkty z Nate Campbellem [36-9-1, 26 KO] - Punktujący ten pojedynek Przemysław Saleta nie dał żadnej z rund polskiemu pięściarzowi, natomiast decydujący o wyniku tej walki sędziowie ringowi punktowali 75-77; 74-79; 79-73, wszyscy dla Campbella.

Waga ciężka: Artur Szpilka [12-0, 9 KO] pokonał na punkty Jameela McCline [41(24)-12(4)-3, 24 KO] - Polak walczył dość statycznie i bez polotu, ale taka była taktyka na ten pojedynek. Szpilka zadawał mało ciosów, ale rywal także nie był także zbyt aktywny. Walka zakończyła się zwycięstwem punktowym polskiego pięściarza. Sędziowie punktowali w tej walce 99-93; 98-94; 97-94 - wszyscy dla Szpilki.

Dodaj komentarz

Komentarze dodawane na portalu nie mogą godzić w dobre imię sportowca lub innych użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zachowania użytkowników komentujących newsy. Nadmierne łamanie regulaminu i godzenie w dobra osobiste innych czytelników lub sportowców będą karane blokadą konta.
Konto nowym użytkownikom aktywuje administrator w ciągu 24 godzin od rejestracji. Aktywację otrzymają tylko użytkownicy, którzy podczas rejestracji podali prawdziwe dane zgodnie z wymaganiami.
Komentarze dodawane bez rejestracji pojawią się na portalu po zaakceptowaniu ich przez Administratora lub jednego z Redaktorów. Akceptacja może potrwać dłuższy czas, dlatego zachęcamy do założenia konta.


Kod antysapmowy
Odśwież