Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Gołota, Włodarczyk

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Groves zwycięża w Londynie! Szot przegrywa przed czasem!

W pojedynku wieczoru podczas gali, która odbyła się w Londynie czołowy pięściarz wagi super średniej George Groves (20-2, 15 KO) pokonał na punkty p...

Oficjalny plakat promujący galę w Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie

Prezentujemy oficjalny plakat promujący galę Windoor Boxing Night, która odbędzie się 17 października w Dzierżoniowie. Podczas tej imprezy na ring p...

Miszkin zmierzy się z Suszycem w Nowym Dworze Mazowieckim

18 października podczas gali Wojak Boxing Night, która odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim na ring wróci Maciej Miszkiń (15-2, 4 KO). Rywalem po...

Haye: Joshua może w przyszłości zastąpić Władimira Kliczkę

Były mistrz świata wagi ciężkiej David Haye jest pod wrażeniem tego, co w ringu prezentuje jego rodak Anthony Joshua. Już 11 października Joshua sta...

Władimir Kliczko o walce Andrzej Gołota vs. Daniell Nicholson

Już 25 października odbędzie się gala boksu „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie”. Podczas tej imprezy głównym wydarzeniem tego wieczor...

 • Groves zwycięża w Londynie! Szot przegrywa przed czasem!

  sobota, 20 września 2014 22:45
 • Oficjalny plakat promujący galę w Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie

  sobota, 20 września 2014 16:11
 • Miszkin zmierzy się z Suszycem w Nowym Dworze Mazowieckim

  sobota, 20 września 2014 15:47
 • Haye: Joshua może w przyszłości zastąpić Władimira Kliczkę

  sobota, 20 września 2014 15:24
 • Władimir Kliczko o walce Andrzej Gołota vs. Daniell Nicholson

  sobota, 20 września 2014 13:01

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1112 gości i 1 użytkownik 
 • motonita

Reklama

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Dziś: Wrz 21, 2014

Wyniki Live: Gala boksu zawodowego w Łodzi PPV

Email Drukuj
(2 - głosów)

http://www.cyfraplus.pl/images/2012/201206/20120615galabosku/top.gif

Dziś w hali Atlas Arena w Łodzi odbędzie się gala boksu zawodowego z udziałem emerytowanych amerykańskich gwiazd oraz polskich wojowników. Poniżej prezentujemy wyniki live odbywającej się dzisiejszego wieczoru gali.

Wyniki Live:

Waga cruiser: Paweł Głażewski [17-1, 4 KO] przegrał z Royem Jones Jr [56(40)-8(4)-0, 40 KO] - po dość kontrowersyjnym werdykcie walkę niejednogłośnie na punkty wygrał Roy Jones Jr.

Waga ciężka: Krzysztof Zimnoch [12-0-1, 9 KO] pokonał Adnana Buharalije [25-14-2, 17 KO] - Polak szybko poradził sobie z rywalem rzucając go na deski po kilkudziesięciu sekundach walki. Cios na żebra zakończył pojedynek "tytanów".

Waga półśrednia: Krzysztof Kopytek [2-0, 1 KO] pokonał Aliaksandr Abramenka [17-32-1, 6 KO] - polski pięściarzy wypunktował bez większych problemów rywala i w każdej z rund miał ogromną przewagę nad bardzo słabym rywalem, który praktycznie służył mu za worek treningowy.

Waga półśrednia: Rafal Jackiewicz [42-10-1, 21 KO] pokonał Luca Michael Pasqua [16-5-1, 10 KO] - Rafał od początku do końca walki miał zdecydowaną przewagę, a jego rywal już w 3 rundzie znalazł się na deskach. Włoch tylko momentami trafiał naszego pięściarza, ale koniec końców i tak nadziewał się na kontry polskiego pięściarza. Kilkakrotnie wydawało się, że gong ratował Pasqua od spotkania z deskami. W 7 rundzie rywal Polaka ponownie spotkał się z deskami, ale mimo próby znokautowania go ta sztuka mu się nie udała. Jednogłośnie na punkty po 10 rundach zwyciężył Rafał Jackiewicz.

Waga lekko półśrednia: Krzysztof Szot [16-3-1, 5 KO] przegrał na punkty z Nate Campbellem [36-9-1, 26 KO] - Punktujący ten pojedynek Przemysław Saleta nie dał żadnej z rund polskiemu pięściarzowi, natomiast decydujący o wyniku tej walki sędziowie ringowi punktowali 75-77; 74-79; 79-73, wszyscy dla Campbella.

Waga ciężka: Artur Szpilka [12-0, 9 KO] pokonał na punkty Jameela McCline [41(24)-12(4)-3, 24 KO] - Polak walczył dość statycznie i bez polotu, ale taka była taktyka na ten pojedynek. Szpilka zadawał mało ciosów, ale rywal także nie był także zbyt aktywny. Walka zakończyła się zwycięstwem punktowym polskiego pięściarza. Sędziowie punktowali w tej walce 99-93; 98-94; 97-94 - wszyscy dla Szpilki.

Dodaj komentarz

Komentarze dodawane na portalu nie mogą godzić w dobre imię sportowca lub innych użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zachowania użytkowników komentujących newsy. Nadmierne łamanie regulaminu i godzenie w dobra osobiste innych czytelników lub sportowców będą karane blokadą konta.
Konto nowym użytkownikom aktywuje administrator w ciągu 24 godzin od rejestracji. Aktywację otrzymają tylko użytkownicy, którzy podczas rejestracji podali prawdziwe dane zgodnie z wymaganiami.
Komentarze dodawane bez rejestracji pojawią się na portalu po zaakceptowaniu ich przez Administratora lub jednego z Redaktorów. Akceptacja może potrwać dłuższy czas, dlatego zachęcamy do założenia konta.


Kod antysapmowy
Odśwież